Unikalne wnętrza w twoim domu

Urządzając mieszkanie, wiele osób pragnie aby było ono nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również oryginalne. Coraz więcej osób bojkotuje zakupy w sieciowych sklepach, gdzie masowo produkuje się takie same meble czy artykuły dekoracyjne.

 

Teraz coraz modniejsze są unikatowe meble stylizowane, które można znaleźć w lombardach czy specjalnych hurtowniach. Popularność kolonializmu Do łask wracają meble kolonialne, które całkowicie odcinają się od wiodącego prym jeszcze kilka lat temu minimalistycznemu i nowoczesnemu stylowi rodem ze Szwecji. Meble kolonialne są bardzo charakterystyczne, w połączeniu z pięknymi miękkimi tkaninami oraz delikatnymi barwami, sprawią, że każde pomieszczenie będzie  nie tylko wygodne, ale też oszałamiająco piękne i unikalne.

 

Meble jakie używane są do osiągnięcia takiego efektu, często same w sobie są niespotykane – wśród nich znaleźć można np. popularny w XIII i XIX wieku szezlong, unikatowe toaletki
wyposażone w piękne, monumentalne lustra, czy też ogromne łóżka z pięknymi baldachimami. Aby pomieszczenie nie było zbyt przytłaczające, jako artykuły dekoracyjne używa się liczne miękkie poduszki, kolorowe narzuty oraz różnego rodzaju wazony, świeczki, czy piękne i delikatne obrazy. Dzięki meblom stylizowanym, efekt jaki możemy osiągnąć z całą pewnością zachwyci każdego domownika oraz każdego gościa w naszym domu!

You may also like...