Najmodniejsze modele w sezonie wiosna/lato 2021

Aranżacja i wyposażenie salonu to zajęcie, do którego musimy podejść z należytą uwagą. Pokój dzienny to miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo wolnego czasu w gronie najbliższych lub na codziennym odpoczynku, dlatego warto umieścić w nim estetyczne i praktyczne meble. Strefa wypoczynkowa to charakterystyczna część większości salonów. Dzięki niej w komfortowych warunkach przyjmiemy gości, poczytamy książkę, czy też obejrzymy najnowszy odcinek ulubionego serialu. W takim kąciku doskonale sprawdzi się między innymi sofa rozkładana.

To mebel, który cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją uniwersalność. Na co dzień może pełnić rolę wygodnego siedziska dla kilku osób, a ich liczba uzależniona będzie tylko od rozmiarów sofy. W razie potrzeby taką sofę bardzo szybko możemy rozłożyć i stworzyć z niej wygodne łóżko dla dwóch osób. Wykorzystywane jest to między innymi w kawalerkach, gdzie mebel do siedzenia musi również spełniać funkcję mebla do snu. Zalety takiego rozwiązania docenią również osoby, w których domach dodatkowe miejsca noclegowe zawsze się przydadzą.

Co jest modne w sezonie wiosna/lato 2021?

W obecnym sezonie prawdziwym hitem będą sofy w kilku popularnych kolorach. Oczywiście od jakiegoś czasu z pierwszych list sprzedaży nie schodzi butelkowa zieleń, która doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje. Kolor ten jest bardzo estetyczny i z powodzeniem może być wykorzystywany również w bardziej zdobionych wnętrzach. Inna popularna barwa to różne odcienie koloru niebieskiego, głównie te ciemniejsze. One również doskonale sprawdzają się w wielu aranżacjach.

Musztardowe sofy rozkładane w tym sezonie ponownie powinny zająć wysoką pozycję, poniewaz wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem klientów i są bardzo modne. W przestrzeniach boho warto zastanowić się właśnie nad takim wyborem lub sofami, które posiadają estetyczne kwiatowe i naturalne wzory. W bardziej minimalistycznych wnętrzach możemy sprawdzić sofy w jasnych barwach oraz w różnych odcieniach szarości. Te barwy powinny być najmodniejsze w nadchodzącym sezonie, więc warto wziąć to pod uwagę, jeżeli planujecie zakup sofy.

You may also like...