Remont małej łazienki w mieszkaniu na wynajem.

Małe mieszkanie na wynajem powinno spełniać kilka podstawowych założeń. Pierwszą istotną kwestią jest funkcjonalność lokalu. Oprócz tego należy pamiętać, żeby wszystkie sprzęty działały bez zarzutu, w tym hydraulika czy urządzenia elektryczne. Remontując mieszkanie pod wynajem, należy też uwzględnić, jakie kolory do małej łazienki bez okna będą najlepsze.

Mały metraż i jasne kolory

Niewielkie lokum, a w szczególności łazienka muszą spełniać walory estetyczne. Aby pomieszczenie nie sprawiało wrażenia ciemnego i brudnego, należy użyć do malowania, jak najjaśniejszych kolorów, które odbijają światło i połyskują. Idealne będą beże, kolory piaskowe oraz bardzo jasne szarości przełamane bielą.
Płytki łazienkowe powinny być również połyskliwe, tak aby odbijały światło, a tym samym by pomieszczenie wydawało się większe.

Łazienka minimalistyczna

Moda na skandynawski minimalizm ma się w Polsce bardzo dobrze i póki co, łazienka w takim stylu jest jak najbardziej na topie. Scandi to ponadczasowy, łatwy do przearanżowania styl we wnętrzach. Szukając sposobów na to, jakie kolory do małej łazienki bez okna będą pasowały możemy śmiało postawić na wyżej wspomniany minimalizm. Chłodna tonacja ścian, oszczędne we wzornictwie płytki i dodatki w postaci naturalnego drewna ocieplą wygląd pomieszczenia. Całość uzupełni nietuzinkowa rama lustra. Wystrzegajmy się jednak geometrycznych kształtów, które mogą ,, zmniejszyć” naszą łazienkę.

Inne propozycje

Ciekawym rozwiązaniem, na to jakie kolory do małej łazienki bez okna będą dobrze się prezentowały jest użycie wielobarwnych lub wzorzystych płytek ceramicznych. Pamiętajmy jednak, aby płytki łączyć naprzemienne z jednolitymi i nie pokrywać nimi całej ściany.
Mieszkanie na wynajem nie musi być urządzone przy pomocy drogich przedmiotów i zrozumiałe jest, że na pewnych rzeczach chcemy oszczędzać. Na niektóre zaś nie trzeba żałować funduszy, ponieważ od ich sprawnego działania zależy to czy będziemy mieli wynajmujących. Jedna z tych rzeczy jest dobra wentylacja pomieszczenia. Jeśli mała łazienka bez okna jest stale zaparowana, grzyb mamy murowany. Zalegająca pleśń potrafi odstraszyć nawet najmniej wybredne osoby, szukających lokum na wynajem. Dlatego zadbajmy o to, aby ładny wystrój szedł w parze ze sprawnym działaniem urządzeń i funkcjonalnością.

You may also like...