Firany i ich barwne wzory.

Firany, czy też zasłony to świetny element upiększający okno. Każde pomieszczenie może uzyskać swój niepowtarzalny wygląd. Wzór materiału o jednolitym, ciemnym, granatowym kolorze. Z widocznym wysokim połyskiem i przeplatającym się na całej szerokości i długości. Mieni się odbijając promienie słońca, dając tym samym stonowanie barwie granatowej. To optycznie nie spowoduje zmniejszenia pomieszczenia.

 

Zastosowano otwory, które są zakończone srebrnymi kołami o średniej wielkości. Dają one maksymalny efekt fałd, które dekoracyjnie wpływają na całość.
I również wzór o koronkowo – różowym odcieniu. Perła z lamusa w ostrym cięciu na każdej ze stron. Zachowuje optyczny wygląd, który kształtuje się banalnie. Bajeczny róż, z drobinami brokatu na całej szerokości i długości. Wpływa łagodząco, zachowuje subtelność wręcz delikatne balanse. Wbudowane otwory w górnej części wzoru umożliwiają powstanie naturalnych fałd. Wysoka jakość oraz połysk i estetyczny wygląd.
Podsumowując zasłony o nowoczesny wyglądzie ofedowane w sprzedaży online. Świetny, estetyczny produkt o wysokiej jakości.

 

You may also like...